Witamy na Forum klanu


Niektóre działy tego forum mogą być dla ciebie nie widoczne gdyż są przeznaczone wyłącznie dla członków klanu
Witamy na Forum klanu


Niektóre działy tego forum mogą być dla ciebie nie widoczne gdyż są przeznaczone wyłącznie dla członków klanu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 "podanie o członkostwo"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kinro
0
0



RANGA : Moderator estetyki postowej
Liczba postów : 73
Punkty : 92
Join date : 15/04/2012
Age : 27
Skąd : Piekary.

Character sheet
qw:
"podanie o członkostwo" Left_bar_bleue0/0"podanie o członkostwo" Empty_bar_bleue  (0/0)

"podanie o członkostwo" Empty
PisanieTemat: "podanie o członkostwo"   "podanie o członkostwo" I_icon_minitimeNie Kwi 15, 2012 5:07 pm

1.Czemu chcesz do nas dołączyć ? Gdyż odczuwam normalną potrzebę udzielania się, a i czuję tu uzdolnione dusze.
2.Czy masz ts3(musisz pobrać)? Mam, mikrofon niestety narazie pozostawia wiele do życzenia...
3.Jaki masz nick na steam? Kinro.
4.Jaka jest twa ulubiona bron? Pewnie dzierżę lancę, drugi jest zestaw 1h+ tarcza.
5.Czy masz oryginalnego warbanda?? W słownictwie nie występują dwa naniesione na siebie pytajniki, ale tak, mam.
6.Dodatkowe informacje(jak chcesz coś jeszcze powiedzieć). Otóż... Nie mam nic do powiedzenia... Byłem w rozbitym właśnie klanie champions.
Powrót do góry Go down
KlaKier
Administrator
Administrator
KlaKier


RANGA : Założyciel
Liczba postów : 248
Punkty : 402
Join date : 22/01/2012
Age : 29
Skąd : Tarnów

Character sheet
qw:
"podanie o członkostwo" Left_bar_bleue0/0"podanie o członkostwo" Empty_bar_bleue  (0/0)

"podanie o członkostwo" Empty
PisanieTemat: Re: "podanie o członkostwo"   "podanie o członkostwo" I_icon_minitimeNie Kwi 15, 2012 6:13 pm

no to witaj zobaczymy jak nasza współpraca będzie sie powodzić
Powrót do góry Go down
Sergio
4
4



Liczba postów : 211
Punkty : 298
Join date : 02/03/2012
Age : 30
Skąd : Poznań

"podanie o członkostwo" Empty
PisanieTemat: Re: "podanie o członkostwo"   "podanie o członkostwo" I_icon_minitimeNie Kwi 15, 2012 7:28 pm

Dobrze że umiesz posługiwać się lancą.
Jak nietrudno się domyślić nasz klan polega przede wszystkim na konnicy.
Witaj Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"podanie o członkostwo" Empty
PisanieTemat: Re: "podanie o członkostwo"   "podanie o członkostwo" I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"podanie o członkostwo"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie o członkostwo
» Podanie o Członkostwo <ale w sensie członkowstwo jako dołączenie do klanu :P>
» Podanie by koninsiu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja-
Skocz do: